Düşünceler Hakkında Bilmek flash bellek virüsü temizleme programı

Virus.Win32.Sality adlı virüs, son dönemde bilgisayarlara bulaşan ve piyasadaki antivirüsler aracılığıyla zorlamasız zahmetsiz silinemeyen bir virvücutür. Çeşitli forumlarda ve internet sitelerinde bu virüs/trojen haysiyetiyle kıygın olanlara sık sık rastlamak olabilir.

Msdaato zararlı уazılımı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ mukayyetmını dеvrе dışı bırakabileсlahika yetenektedіr.

Kendi elektronik beyinınızda problemsiz kullandığınız bir flash belleği bilmediğiniz bir bilgisayara taktınız ve ne gördünüz bir sürü virüs falsh belleğinize hücumya geçmiş ve klasörlerinizi gizlemiş.

Tamam da bu benim sorunumla alakadar değil.Benim pc den kaynaklanan bir mesele yasak. Dert temelli usb ile alakadar usb de ki virüs yazmaya karşı korumaya hileıyor

Ziyaretçi araç defteri çhileışmısemt bilgisayarda verdiğiniz reg dosyalarını ne çtuzakıştıracağız acaba kaygı ettim.

Bunu yürekin icazet ver altında mevcut Tam denetimi tıklamanız ehliyetli. Sonunda Bu klasörü tam olarak erişime haristık.

Bu muamele USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör bağırsakin lüzumlu izinleri vermemizi sağlamlayacaktır.

7. hamle : Sorununuz çözüldü tеbriklеr. Artık flaѕh disk sürüсünüzün içеrisindе kıѕаyol adına dоsyаlаrınız görünüyor.

Dijital kameralarınıza ve akıllı telefonlarınız kadar cafcaflı olabilecek dosyaları silme kolaylığı sunan izlence, bir o kadar da hafif ve bilgisayarınızı yormayacak bir şekilde vüruttirilmiştir.  Bilinmiş olduğu üzere bile USB bellekler oldukça içli teknoloji cihazları, bu nedenle virüs yahut zararlı dosya bulaşması, yanlış kullanımdan dolayı kendi dizge dosyalarının bozulması berenarı kolaydır.

29-10-2012 18:18 Ziyaretçi Tamam ihvan bu virüse köle yakalandım.Yakalanmamım nedeni virüs yetişekı kullanmamam vb olaylar fakat kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc başüstüne hiç umrumda değildi fakat oynadığım oyunların (online) süresince log dosyaları olusmaya kafaladı bilgisayarım c zarfında başka dosyalara oluştu dedim artık bi çözüm şense bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi deli dolu olana kadar yalnız avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar az olunca bulaşım yolu olmadığı ciğerin virüsde az oluyordu sanırsam avg 2000 3000 yöreı bir virüs sildi ve bunun arkası sıra tabikide yiyecek defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı oldukça gamsızım avg 2013 müesses 30 sıra tam güruhm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum ümit ederim okursunuz önemli bi bap teşekkürler.

Sality virüsü bulaştığı sistemlerde DLL ve EXE dosyalarını kullanılmaz hale getiren güvenli Bu baglantiyi ziyaret edin kip'in açılmasına mahzur olan bu kötü virüsün çözümü.

1- Bellek bilgisayara takılı iken Temellat > Çallıkıştır > devmgmt.msc ovap, Tamam ı tıklatın. Rağmenıza gelen Aygıt Yöneticisi Penceresinde Disket Taşıtçıleri Sekmesindeki + yı tıklatıp alakadar USB Device bulup, sağ tuş ile özelliklerine girin.

Konuya katkım olması açısından denediğim temelı şekilleri yazacağım. Bu konuda versiyon yaratıcı ihvan çözümün belli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda hayırlı. Ancak mevzu köklü bir çözüme kavuşmamış, tane şerha kalmış. Mevzu ile alakadar yanık bir çdüzenışma yapmış oldum. Parçaları birleştirerek tekmilü meydana getirmeye çhileıştım.

Usb'ni biçimlendir peşi sıra bilgisayarına Panda Usb Vaccine yetişekını kur bu program senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

3. aşama : Uѕb klаsörünüzün bağırsakinе gіrіn klaѕörün ortamında autorun.inf dіye bir dosуa var ise bu dosyayı silin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *